6027 ATLANTIC GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6027 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 333cm / 131inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2825kg |